Novinky

UG Produktový deň priniesol novinky v poistení

Koncom mája sa vyše 50 sprostredkovateľov z poolov Umbrella Group stretlo na pravidelnom seminári UG Produktový deň.

Celodenný bohatý program v Hoteli Tenis vo Zvolene priniesol prevažne témy v oblasti poistenia. Spíkri z Umbrella Group, poisťovní Kooperatíva aj Colonnade predstavili účastníkom novinky na trhu aj aktuálne témy naprieč poistením.

Obchodnú tému v úveroch pokrýval náš najsilnejší ,,úverár“ minulého roku Samuel Šiška z poolu Riešime bývanie. Praktické informácie  o predaji investícií klientom zase prezentoval Milan Janáček z Financopedie, ktorá má klientov primárne zo sociálnej siete Instagram. Hoci ide o nováčika, veľmi rýchlo sa na trhu prepracoval medzi najsilnejších obchodníkov v investičnom sektore. Odborníčka Marcela Janičkárová z Colonnade Insurance odkryla fungovanie poistenia vozidiel GAP s potenciálom rastu.

Technickejšie ladenú tému o dôležitých kritériách v životnom poistení prezentovala naša kolegyňa – riaditeľka pre životné poistenie Beáta Ihring

Panelovú diskusiu viedol Lukáš Kopanický z poolu insurance.sk s likvidátormi z našich najsilnejších poisťovní – z Kooperativy a Colonnade. Zaujímavým účastníkom diskusie bol aj  Róbert Papp, ktorý je špecialistom na likvidáciu v autoservise, má tak skúsenosti naprieč všetkými poisťovňami. 

Teší nás, že bohatý program priniesol všetkým účastníkom informácie s pridanou hodnotou, ktoré môžu ihneď využívať v komplexnom servise pre svojich klientov.

Lukáš Kopanický z poolu insurance.sk

24.06.2024       UMBRELLA team