Podpora

V Umbrella Group veríme, že pomáhať ľuďom plánovať ich finančnú budúcnosť
je oveľa zábavnejšie keď vás nezväzuje prísny systém a štruktúra.

Každý z našich sprostredkovateľov si volí typy školení a ich frekvenciu podľa svojej potreby. Nikomu neurčujeme, ako sa má obliekať. Nerobíme náborové školenia, radšej s novými ľuďmi skočíme len tak na pivo. Nevytvorili sme MLM systém, preto vedia byť provízie vyššie. Kmeň poolom ostáva navždy. Preto tak, ako slobodne prišli, môžu aj slobodne a bez bariér zase odísť.

Nechcel som už predávať iba životné poistky

Povahou som tak trochu rebel, aj preto mi práca v MLM nesadla. Vždy ma bavila oblasť finančného poradenstva, ale vadilo mi, že mi niekto prikazuje, čo môžem a čo nemôžem klientom ponúkať. Bez ohľadu na to, čo skutočne potrebovali. Od známych som sa dozvedel, že chalani z Umbrella Group si prešli podobným príbehom. Páči sa mi kultúra a profesionálne zázemie, ktoré za 10 rokov vytvorili. Dnes si to všetko užívam aj s ďalšími 9-timi kolegami, ktorí tvoria moj pool.

Andrej Dendys, pool manager, Bratislava

Rodina nešla bokom

Začínala som v OVB a pokračovala vo Fincentre. Chcela som však budovať niečo vlastné, o čom som mala jasnú predstavu, ako má fungovať. Dnes mám dve úspešné firmy postavené na dvadsiatke kolegov, …resp. kolegýň :), keďže väčšinu z nás tvoria ženy. Pracujem s ľuďmi, ale v oblasti, ktorá si vyžaduje systém a vysoké nasadenie. Vážim si kultúru,slobodu a flexibilitu v Umbrelle, ktorá nám umožňuje pracovať ako potrebujeme a nezanedbávať svoju rodinu. Tu môžeme všetci pracovať v pokoji a zároveň sme našli priateľov. Je to fajn už skoro 6 rokov 🙂 nemenila by som.

Martina Tomášik, pool manager, Bánovce n/ Bebravou

Konečne na druhej strane niekto počúva

8 rokov som strávil v Union poisťovni. Dlho som zvažoval, či prestúpiť na stranu finančného sprostredkovania a keď, tak ku ktorej spoločnosti. O MLM som neuvažoval vôbec, na to si slobodu vážim až príliš. Pozeral som sa iba smerom na pool systémové spoločnosti. Asi kľúčovým bolo, že som sa poznal s jedným zo zakladateľov Umbrella Group – Šimonom Horáčkom. Jeho som si vážil profesionálne aj ľudsky. Po 4 rokoch v Umbrelle som zistil, že je toho pozitívneho oveľa viac – praktický IT systém a online kalkulačky, metodika produktov a hlavne ochota počúvať, keď navrhujem možné zlepšenia.

Lukáš Kopanický, pool manager, Bratislava

Podnikanie bez slobody nie je podnikanie

Rád robím prácu, ktorá má zmysel. Preto sa už vyše 13 rokov venujem finančníctvu. Som typ človeka, ktorý potrebuje slobodu a chce mať svoj život pevne vo svojich rukách. Dlhé roky som pôsobil vo firme, kde som síce mal možnosť sa učiť od úspešných ľudí, ale sloboda a transparentnosť tam boli len na papieri. Práve preto som sa rozhodol si vytvoriť vlastnú firmu a vybral som si spoločnosť Umbrella Group, aby ma zastrešovala a dávala mi nevyhnutný support pre moje vlastné podnikanie. S jej zakladateľmi som sa poznal, keďže sme v minulosti spolupracovali a veľmi sa mi páči ich projekt poolov a podpora, ktorú od nich dostávame. Dnes robím iba to, čo ma baví a s ľuďmi, ktorí sú zároveň aj mojimi priateľmi.

Andrej Šarmír, pool manager, Trnava

Čo ponúkame našim poolom:

Provízie až 85%

Nepotrebujeme živiť širokú štruktúru, nerobíme veľkolepé párty ani náborové školenia. A nepotrebujeme sa voziť na veľkých autách. Aj preto môže veľká časť provízií putovať do rúk tým, ktorí sa o ne skutočne zaslúžili - sprostredkovateľom.

Provízny systém vo vašom poole si určujete vy. My ich na základe vášho kľúča vyplácame jednotlivým sprostredkovateľom, vždy spoľahlivo a na dvojtýždňovej báze. Na kmeň zmlúv si nerobíme nárok, vlastníkom kmeňa zostáva vždy pool.

Poolom rozďeľujeme aj všetky obejmové bonusy, ktoré od finančných partnerov dostávame.

Jednoduchá a účelná administratíva

Vieme, že po úspešnej akvizícii vaša práca nekončí a nasledujú ďalšie úlohy, ktoré nikto z nás nemá rád. Kopa administratívy, ktorá zaberá čas a odkláňa vašu energiu od toho podstatného - stretnutí s klientami a vašimi spolupracovníkmi.

Preto spolu s našimi pool managermi neustále vylaďujeme procesy a interný IT systém, aby bol praktickým nástrojom a uľahčoval vám každodennú prácu. Opýtajte sa na stretnutí, radi vám ukážeme, ako funguje a dokáže naozaj pomôcť.

Šikovné a prehľadné produktové analýzy

Matematické produktové analýzy s internými odporúčaniami. Praktické a rýchle porovnania podmienok vrámci všetkých produktov, šikovné filtre pre hľadanie ideálnych riešení pre klientov. Interaktívny prehľad výkonnosti fondov a na trhu jedinečná kalkulačka na modelovanie úverov a investícií. To všetko a ešte oveľa viac získate s našou podporou.

Všetko s cieľom, aby ste boli rýchli a objektívne nezávislí pri výbere produktov pre vašich klientov.

Praktická právna podpora

Na všetky legislatívne zmeny sa pripravujeme starostlivo a vopred. Sledujeme nové zákony a upravujeme dokumenty, ktoré používate každý deň. Dôležité témy komunikujeme a snažíme sa o to, aby ste boli neustále blízko diania na trhu.

Pomáhame pool managerom s riadením právnych vzťahov so svojimi sprostredkovateľmi. Riešime celú agendu súvisiacu s vymáhaním potenciálnych pohľadávok od sprostredkovateľov.

Žiadne motivačné ani náborové školenia

U nás každý pracuje na seba, preto je motivácia odrazom individuálnej ambície a charakteru. Ale nenecháme vás v tom samých. 4x ročne robíme odborné produktové školenia. Nečakajte nudné prezentácie finančných partnerov.

Každá téma je detailne spracovaná interným tímom odborníkov, ktorí vám pomôžu lepšie uchopiť problematiku a ukážu, ako viete z nových zistení benefitovať v praxi. Školenia nie sú povinné, je len na vás, či ich využijete.

Prepracovaný vlastný IT systém

Naša najväčšia pýcha. Už 10 rokov neustále zlepšujeme jeho funkcie a dnes si dovolíme povedať, že je jeden z najlepších na trhu. Od začiatku sme si dali za cieľ, že to má byť praktický nástroj pre každého sprostredkovateľa a pool manažéra a nie zbytočný administratívny medzičlánok.

Užívateľsky jednoduché a prehľadné prostredie, v ktorom okamžite nájdete kľúčové informácie počas stretnutia s klientom. Praktické analýzy všetkých predávaných produktov, detailný prehľad o obchode vlastných spolupracovníkov, dôležité informácie na pár klikov. Responzívny dizajn, kedy vám aplikácia pobeží rovnako hladko na notebooku aj mobile.

Zmluvy s väčšinou subjektov finančného trhu

Od všetkých hypotekárnych bánk, po špecializované poisťovne. Od agregátorov podielových fondov až po vybrané dôchodkové spoločnosti. Viac ako 40 finančných partnerov tvorí prakticky celý slovenský trh finančných produktov.

Ak vám ale nejaká spoločnosť v našom portfóliu partnerov chýba, radi pre vás tohto finančného partnera operatívne zazmluvníme.

Obchodná a marketingová podpora

U nás je každý pool samostatnou značkou. Aj v tom je sloboda, o ktorú sa snažíme. Nenecháme vás v tom ale samých.

Ponúkame internú metodiku, praktické dokumenty a pripravené riešenia, produktové školenia a analýzy, posun odporúčaní a kontaktov.

Slobodný dress code

Vadí vám sako a radšej by ste išli za klientom oblečený voľnejšie? Je to len na vašom rozhodnutí. Vy viete najlepšie, čo na vášho klienta funguje a čo je už za hranicou jeho akceptácie.

Aj keď ste sám sebe šéf, v prípade neistoty radi poradíme.

Záleží nám na našej kultúre, preto starostlivo vyberáme, kto sa stane súčasťou našej firmy.

Stretnime sa na káve, rád vám o našom prístupe poviem viac

Michal Holienčin, spoluzakladateľ Umbrella Group
holiencin@umbrellagroup.sk,
+421 903 185 896