Náš príbeh

Umbrella Group sme 15 rokov dozadu zakladali s presvedčením, že šťastie bez slobody neexistuje. Na slobode sme preto postavili aj našu kultúru.

Michal Ďuriš

Produktová podpora

Má diplomy z Fakulty matematiky, fyziky a informatiky UK, odbor ekonomickej a finančnej matematiky a Fakulty manažmentu UK. V oblasti financií pracuje od roku 2006, v Umbrella Group je spolu so svojim tímom zodpovedný za produktové analýzy a metodiky, školenia a  portál GAMP.SK. Michal miluje čísla, šport, hudbu a najradšej sa pri tom všetkom stretáva so zaujímavými ľuďmi.

Šimon Horáček

IT podpora

Vyštudoval Fakultu matematiky, fyziky a informatiky UK, odbor ekonomickej a finančnej matematiky a vo finančníctve pracuje od roku 2006. V Umbrella Group sa stará so svojím tímom programátorov o všetky IT riešenia. Väčšinu voľného času trávi Šimon so svojou rodinou, medzi jeho hobby patrí fotenie, varenie ale je aj milovníkom dobrého vína.

Michal Holienčin

Administrácia

Študoval Fakultu podnikového manažmentu na Ekonomickej univerzite v Bratislave a vo financiách pracuje od roku 2002. V Umbrella Group zodpovedá za administratívu a manažment finančných a obchodných partnerov. Ak sa rozhodujete, či je Umbrella vhodná ako vaše nové pôsobisko, bude to Michal, kto vám rád o nás vysvetlí viac.

Pavol Macák

Právna oblasť

Ukončil Fakultu chemickej a potravinárskej technológie na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave a financiám sa začal venovať v roku 2003. V Umbrella Group sa spolu s právnikmi stará o všetky právne záležitosti a je tiež zodpovedný za manažment finančných partnerov. Vo voľnom čase najradšej cestuje,  či už do slovenských hôr alebo do zahraničia.

Príbeh našej firmy

Začiatky

Umbrella Group

Spoznali  sme sa ako spoloční kolegovia v Partners Group. Na rozličných pozíciách, s rôznymi skúsenosťami a schopnosťami. Ale s rovnakým pocitom, že podnikanie vo svete financií môže vyzerať aj naozaj inak. Môžete si predsa zachovať vysokú kompetenciu aj keď dáte ľuďom voľnosť. Firma vie plniť plány aj bez tlaku zhora alebo naopak prehnanej motivácie. Smerom na klienta sa dá hrať férovo a vaši kolegovia môžu byť zároveň aj vašimi priateľmi a nie konkurenciou. Po 15-tich rokoch fungovania Umbrella Group sme radi, že naša domnienka neostala iba na úrovni sna.

2008
2010
2011
2016
2019
2024
2008Získavame licenciu a
zakladáme Umbrella Group
2010Spúšťame online portál
pre uzatváranie
poistenia GAMP.SK
2011Pod naše krídla berieme
prvý pool
2016Meníme logo aj kancelárie,
patríme medzi top 10
v predaji hypoték
2019Neustále pribúdajú nové pooly, tržby prvý krát presahujú 4 mil. EUR
2024Spojením s KAMAPRO a Hypomaklér zdvojnásobujeme svoj obrat v úveroch