Novinky

Športové leto v Umbrella Group

Tohtoročné leto sa nám podarilo využiť aj na ne-pracovné zážitky. Po pandemickej prestávke sme si konečne užili aj dve letné športové akcie s našimi partnermi a spolupracovníkmi.

V júli mnohí z vás zažili 4. ročníkk UG Futbalového turnaja. Tento rok sa turnaja v Borovciach pri Piešťanoch zúčastnili štyri tímy – domáci tím New Livingu, pravidelní účastníci z poisťovne Union a dva kombinované tímy poolov Umbrella Group / insurance.sk resp. Afinity Finance / Invest & Real Group.

Namiesto umelej trávy sme celý turnaj odohrali na živej tráve s väčšimi bránami, turnaj tak dostal futbalovejší nádych a väčšina hráčov toto rozhodnutie ocenila. Padli aj návrhy, aby bolo toto miesto už stálym dejiskom tejto športovej akcie. Samozrejmosťou bola večerná oslava víťazov na afterparty. ?

UG Futbalový turnaj v Boroviciach pri Piešťanoch. FOTO: Umbrella Group

Koncom augusta sme stihli zorganizovať v krásnom prostredi Hotela Zerrenpach juhovýchodne od Poľany obľúbený UG Športový deň. Hoci sa konal vzhľadom na okolnosti v komornejšej atmosfére, o to viac si to užili všetci účastníci. Šesť tímov súťažilo celý deň v 10 disciplínach ako je napríklad ľukostrelba na živý terč, beh v trojnohaviciach alebo slalom v opitých okuliaroch.

UG Športový deň. FOTO: Umbrella Group

Tešíme sa na ďalšie spoločné akcie ?.

07.09.2021       UMBRELLA team