Novinky

Špičkové školenie manažérskych schopností od Franklin Covey

V polovici júna sme pre pool manažérov Umbrella Group už druhýkrát zorganizovali unikátne školenie manažérskych schopností špecialistami zo svetoznámej spoločnosti Franklin Covey. Intenzívne školenie prebehlo počas dvoch dní v hoteli Mikádo v Nitre. 

Lektorom workshopu 6 kľúčových kompetencií pre vedenie tímu bol známy kouč a bývalý CEO v nadnárodných spoločnostiach ako napríklad HARMANN-RICO Ľubomír Páleník. Jeho motívom je spájať efektivitu západu s múdrosťou Východu.

Naši tím lídri sa aktívne zapájali, vyskúšali si rôzne praktické úlohy v skupinách, dozvedeli sa o zaujímavých technikách manažovania kolegov aj pracovného času.  

Prvé školenie spoločnosti Franklin Covey sme zorganizovali v roku 2017. Teória pomohla našim tím lídrom aj v praxi a priniesla výsledky v lepšej efektivite. Veríme, že aj tohtoročný workshop bude mať rovnaký efekt. 

Spoluzakladateľom významnej vzdelávacej spoločnosti je americký kouč Stephen R. Covey, ktorý v roku 1989 publikoval knihu 7 návykov skutočne efektívnych ľudí. Z jej myšlienok vzišiel rad konzultačných programov a medzi titulmi o podnikaní sa táto kniha stala jedným z najväčších bestsellerov.  

20.07.2022       UMBRELLA team