Novinky

Novinky na poisťovacom portáli GAMP.SK

Teší nás, že na poisťovacom portáli GAMP.SK, ktorý tvoríme už niekoľko rokov, pribudli ďalšie zlepšenia. Naším cieľom je čo najviac aj s pomocou IT nástrojov zjednodušiť prácu sprostredkovateľov Umbrella Group a digitalizovať rutinné procesy.

Naši sprostredkovatelia môžu cez GAMP.SK pohodlne a rýchlo vygenerovať zmluvy pre klientov z oblasti poistenia ako napríklad havarijné a cestovné poistky, povinné zmluvné poistenie či poistenie nehnuteľností. Po rokoch existencie sa portál etabloval ako jeden z najkomplexnejších porovnávacích nástrojov na slovenskom trhu.

Všetky produkty na GAMP.SK sú počítané a zmluvy generované priamo poisťovňami, čim sa zvýšila presnosť a jednoduchosť uzatvorenia zmlúv.
Vynovili sme možnosti filtra pri porovnávaní produktov – pri vyhľadaných ponukách poisťovní si môžete doplniť ďalšie parametre pri konkrétnej poisťovni. Novinka tak zrýchľuje prácu s porovnaním jednotlivých ponúk.

GAMP.SK sme prispôsobili aj novej legislatíve – od januára tohto roka polícia vydáva nové ŠPZ na autá. A zmenil sa nielen ich dizajn, ale zaniklo aj označenie okresov. Novinke sme prispôsobili aj náš portál, kde sme upravili formuláre PZP a havarijného poistenia podľa PSČ, nie okresu.

Okrem toho, sme pripravili aplikáciu GAMP.SK pre obhliadky vozidiel pri uzatváraní zmlúv aj vo verzii pre smart zariadenia s operačným systémom iOS (Apple). Doteraz bola aplikácia k dispozícii iba pre OS Android. Využívanie aplikácie zjednodušuje a urýchľuje našim sprostredkovateľom vytváranie a zasielanie fotografií automobilov pri úvodnej obhliadke vozidla pred vstupom do poistenia.

28.02.2023       UMBRELLA team