Novinky

Investičný deň sa venoval aj dôchodkovým pilierom

Začiatkom decembra 2022 sme stihli zrealizovať posledný produktový seminár v tomto roku – Investičný deň. V hoteli Tenis vo Zvolene si približne 60 našich spolupracovníkov z poolov z celého Slovenska prišlo vypočuť odborníkov na investovanie vrátane dôchodkových pilierov.

 
O úpravách v zákonoch prvého aj druhého piliera sme opäť pozvali prezentovať Jána Šeba, popredného slovenského odborníka na tému penzijných financií. Momentálne zastáva aj pozíciu projektového manažéra pre komponent Zdravé, udržateľné a konkurencieschopné verejné financie na Úrade vlády SR v rámci Plánu obnovy.

Ivana Laňová zo spoločnosti Fidelity, ktorá patrí k najväčším správcom aktív na svete, sa venovala aktuálnym trendom na kapitálových trhoch a špecificky trhom Emerging Markets, ktoré sú súčasťou mnohých našich portfólií.

Záujem bol aj o tému ETF a záverečnú panelovú diskusiu s našimi najlepšími obchodníkmi v sektore investícií. Prebrali sme viacero aspektov od predaja, nastavovania investícií, servis, ale aj aktuálne dianie na kapitálových trhoch.

Tešíme sa na ďalšie semináre v novom roku 2023.  

20.12.2022       UMBRELLA team