Novinky

Minulý rok sme vyrástli najrýchlejšie

Príbeh Umbrella Group sme úspešne písali aj v roku 2018. Opäť sme potvrdili našu silnú pozíciu na trhu finančného sprostredkovania. Už desať rokov sa nám darí rozširovať sieť našich talentovaných finančných sprostredkovateľov a rásť na poli finančných služieb. Najlepšie to potvrdzuje medziročný rast obratu skupiny o skvelých 29 percent. Aj vďaka našim spolupracovníkom sa nám podarilo zaradiť medzi najúspešnejšie firmy zastrešujúce pool manažérov v roku 2018.

Napriek prísnejším úverovým podmienkam na trhu sme v objeme zrealizovaných úverov našich klientov dosiahli markantný nárast o 33 percent oproti roku 2017 a podobné čísla sme potvrdili aj na poli ročných poistení.

Skupina Umbrella Group ani pri svojich úspechoch nespí na vavrínoch. Z množstva plánov, ktoré pred sebou máme, sa nám podarilo zapracovať legislatívne zmeny v našich platformách a kládli sme dôraz na digitalizáciu – úspešne sme pracovali na rozvoji portálu GAMP.SK a rozšírili jeho možnosti o nové produktové webservisy, porovnanie poistenia nehnuteľností či možnosti porovnania prostredníctvom iFramu na cudzích stránkach.

Dôležitým krokom bolo úspešné prepojenie klientskych účtov v EIC s intranetom, zaviedli sme elektronický záznam o finančnom sprostredkovaní (ZOFS), spustili sme aplikáciu na fotenie áut či zapracovali daňový bonus a investovanie do fondov cez EIC v unikátnej Umbrella kalkulačke.

Cieľom na tento rok bude rozvinutie marketingových aktivít smerom k trhu, na čo sme vlani vytvorili marketingovú stratégiu,  vynovili web a pripravili aj nové informačné materiály.  Tešíme sa na dobre rozbehnutý nový rok 2019 plný nových výziev!

 

15.02.2019       UMBRELLA team