Novinky

Bankový deň pre našich sprostredkovateľov

Neustále vzdelávanie a najmä schopnosť správne sa rozhodovať a mať prehľad je v súčasnom svete financií podľa Umbrella Group základom úspešného finančného sprostredkovateľa. K tomu našim spolupracovníkom radi pomáhame na pravidelných školeniach, ktoré im majú najmä poskytnúť informácie nad rámec tých bežne dostupných, ktorými sa prezentujú iní.

Tentoraz sme uviedli Bankový deň, zameraný na dianie na úverovom a realitnom trhu, keďže tieto úzko súvisia.

O novinkách na úverovom trhu a zlepšeniach interných nástrojov, ako je metodika a kalkulačka Umbrella Group, povedal viac partner spoločnosti Michal Ďuriš. Ako by mali spolupracovať realitné kancelárie a finanční agenti, opísal odborník na trh Martin Čapo, riaditeľ spoločnosti Riešime bývanie, ktorý pravidelne hodnotí realitné ponuky aj v televíznej relácii. V rámci témy spoločne s hypotekárnym špecialistom Samuelom Šiškom predstavili, ako má vyzerať ideálna spolupráca medzi realitnými agentmi a finančnými sprostredkovateľmi. Dôležitou radou pre našich spolupracovníkov bolo, ako sa vyhnúť častým chybám, ako nadväzovať spolupráce na tomto trhu a ako vnímať rozdiely v týchto dvoch prácach.

V súvislosti s novou legislatívou sa v súčasnosti hovorí aj o úverovom registri, exekúciách či osobných bankrotoch, o ktorých viedol prezentáciu kolega Dávid Bezák. Z jeho prezentácie sa kolegovia dozvedeli, že Umbrella Group robí interný rating bánk, ktoré najlepšie pristupujú ku klientom s problematickým úverovým registrom.

O tom, ako financovať rodinný dom od A po Z, hovoril Michal Holienčin, partner Umbrella Group, ktorý v Umbrella Group zodpovedá za administratívu a manažment finančných a obchodných partnerov. Školenie sme ukončili ocenením najlepších obchodníkov za II. polrok 2018 a nastavili tak vysokú latku pre ďalšie Dni s Umbrella Group:

Produktový deň: 31. mája 2019 (Hotel Turiec, Martin)

Poistný deň: 27. septembra 2019 (Hotel Turiec, Martin)

Investičný deň: 29. novembra 2019 (Hotel Tenis, Zvolen)

 

Ilustračné foto SITA/Michal Burza

10.04.2019       UMBRELLA team